Co pro Vás mohu udělat…?

Zabývám se jak analogovým, tak digitálním zpracování v barvě i černobílé formě (tisk lab/minilab). V případě využití technologie kinofilmu – ČB – si vyvolávám fotografie sama, a to stejným způsobem jako to dělali naši předci se středoformátem.

Z žánru je to především dokument a portrét. Ale také inscenace, sport, glamour, akt, móda, rodinné, umělecká fotografie, děti, zvířata, akce, oslavy, koncerty, reklama, svatby a mnoho dalšího… Ráda se pustím zkrátka do čehokoli.
Má nabídka je zaměřena spíše na exteriér, přičemž jsem schopna dojet v podstatě kamkoli i se svým přenosným ateliérovým vybavením. Mou zálibou je především portrétování koní a dokument akcí, ale jak jsem psala výše – jsem schopna vyfotografovat cokoli a jakkoli. Snímky je možno vytvořit v nejrůznějším prostředí a čase, fantazii se meze nekladou, i když je realita někdy poněkud komplikovaná.

V případě ateliérového fotografování využívám plně vybavené studio v oblasti Dolních Vítkovic. Základní černé a bílé pozadí je samozřejmostí. K tomu pár vzorovaných, červené apod. Káva, čaj, odpočinek a WC k dispozici. Parkování na blízkých parkovištích v areálu. Rekvizity doporučuji vlastní dle předchozí domluvy tématu.

V roce 2014 bylo rozjeto nové fotografování a to pro mateřské a základní školy. Nabízím (dle ročního období) samostatné fotografování dětí (portréty) i skupinky. Na konci školního roku také tabla a společné snímky celých tříd. Možnost využití celoročního zajímavého programu „Podzimní fotografování, Vánoční fotografování, Jarní fotografování a Koncoroční fotografování“. Vyhýbám se klasickým standardním obrázkům, známé snad i prababičkami, a snažím se přinášet do škol trochu zábavy a upřímného úsměvu. Ovšem děti jsou děti a ne vždy mají svůj „fotící“ den. Více info sdělím ráda mailem.

Nejčastěji používám digitální zrcadlovku Canon Eos 80D a objektiv 18-300mm + externí blesk. Pro analogovou fotografii mám Canon 30V Date. K dispozici také přenosný studiový blesk a nejrůznější barevné vinylové pozadí, často spojené s imitací dřevěné podlahy. Rekvizity dle dohody.

Mapově se snažím orientovat na místa kolem Ostravy a Frýdku-Místku, ale není problém dojet kamkoli.

Digitální podoba a tisk fotek dle domluvy (velikost, počet). Mohu také vytvořit fotografickou knihu, plátno či jiné dárkové předměty (hrníčky, polštáře, trička, puzzle, magnety aj.). K vystavení fotografie či pověšení na stěnu mohu zajistit (a také doporučuji) tisk na PVC.

Rolovat nahoruRolovat nahoru